Başa Dön

İNSERT TASARIM•BASKI


İnsert Nedir?
İnsert genelde perakendeci firmaların direk hedef kitleye hitap ettiği kampanya ve duyuruları için kullandığı bir matbaa ürünüdür. Parekendeci firmalar insertler ile kampanya yaptıkları ürünleri, ürün fiyatlarını ve kampanya zamanlarını duyururlar. Genelde büyük marketler için revançta olan bu tanıtım ürünü tek sayfa , iki sayfa olabilceği gibi çok sayfalıda olabilirler.

İnsert Kağıtları nasıl olur?
insertlerde ince gramajlı kuşe kağıtlar kullanılır. İnsörtü katalogtan ayıran farkta budur. İnsertte kapak ve iç sayfalar tek tip kağıttan oluşur ayrıca kalın gramajlı kapak kullanmaya gerek yoktur. Kullanılan kuşe kağıt gramajları 80gr. ve 90 gr. (en sık kullanılan kağıt gramajı) kağıtlar kulanılır.

İnsert Ebatları nelerdir?
Genelde büyük marketler için revançta olan bu tanıtım ürünü tek sayfa , iki sayfa olabilceği gibi çok sayfalıda olabilirler.İnsörtler genelde A5 (15x21cm), A4 (21x30cm), A3 (30x42cm) olarak kullanılırlar. Fakat insertlerinizi istediğiniz özel ölçülerde de yapabiliriz.

İnsert Tasarımı
İnsert tasarımındaki en önemli faktör resimlerin net ve profesyonel olmasıdır . Ürünlerin kalabalık bir görüntü içinde kaybolmaması için her ürünü bir diğerinden ayıracak bir taslak çalışması yapılır.

İnsert Basımı
İnsörtler resimli olarak tasarlandığından renkli (4renk) baskı yapılır.

İnsert tasarım, baskı ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin. 0.242.338 03 06 | 0.532 310 00 06