Başa Dön


ANTALYA ANTETLİ KAĞIT BASKI

Antetli Kağıt Nedir?

Antetli kağıtlar firmanın kurumsal kimliğini en iyi yansıtan materyaldir. Halk arasında başlıklı kağıt olarak da tanımlanmaktadır.

Başlıklı Kağıt - Antetli Kağıt Baskısı, Firma, Kurum vb. oluşumların fiyat teklifi görüş vb. konularda fikirlerini bildirdikleri ve üzerinde kendi kurumsal kimlikleri ile irtibat bilgilerinin bulunduğu evraklara Antetli kağıt (Başlıklık Kağıt) denir.

Antetli Kağıtların ölçüleri genel olarak A4'dür.(21x29.7cm). 80-90 gram 1. hamur kağıtlara basılabildiği gibi, 110 Gr. fantazi kağıtlara da basılabilir.
Kağıt seçimi tamamen, nereye teklif, görüş bildirdiğinize ve oranın önemi ile orantılı olarak değişir. Tabiiki fantazi kağıtlara basılan antetli kağıtlar daha yüksek bir kurum kimliğinin işareti sayılırlar.

ANTALYA ANTETLİ ZARF BASKI

Antetli Zarf Nedir?

Antetli zarf, müşterilerimizin tüm yazışmalarında ve fatura gönderimlerinde, profillerini kendi müşterilerine yansıtan basılı materyaldir. Antetli zarflar firmanızın kalitesini simgelemektedir. Geniş zarf yelpazemizle değişik cins ve boyutlardaki zarflar için zarf ebatları çizelgemize başvurabilirsiniz.

Zarf firmalarından bazıları; Asil Zarf - Ege Zarf - Yener Zarf - Oyal Zarf - Delta Zarf - Zarfsan
Zarflar ise kullanım alanları, şekilleri, yapıştırma biçimleri ve kâğıt özelliklerine göre farklılık gösterirler. Bazı zarf çeşitleri ve özellikleri aşağıdaki gibidir.

Diplomat 10,5 x 24 90 Silikonlu, yapıştırmalı, pencereli, düz
Diplomat 10,5 x 24 110 Silikonlu, yapıştırmalı, pencereli, düz
Buklet 11 x 22 90 Silikonlu, yapıştırmalı, pencereli, düz
Buklet 11 x 22 110 Silikonlu, yapıştırmalı, pencereli, düz
Cd Zarfı 12,5 x 12,5 90 Pencereli, düz
Cd Zarfı 12,5 x 12,5 80 Pencereli, düz
Torba Zarflar 16 x 23 90/ 11 Kraft, Ekstra, Formula, Çaycuma
Torba Zarflar 22,5 x 30 90/ 11 Kraft, Ekstra, Formula, Çaycuma

Bir Antetli Zarfta Neler Olmalı, Neler Bulunmalıdır?

Antetli zarfta, firmanın logosu ve amblemiyle birlikte, adres bilgileri, internet sayfa adresi ve e-posta adresi de yer alabilir. Antetli zarf tek renk basılabileceği gibi, dileyen müşterilerimiz 4 renk baskı ile arzu ettikleri rengi ya da özel olarak seçecekleri pantone rengi antetli kağıtlarında kullanabilirler. Özel davetler ya da özel amaçlar için şirkete özel zarf üretimi de yapılmaktadır. Bu sayede zarfın her yerine istenen desen ve baskı yapılması mümkün olabilmektedir.