Başa Dön

 • ARAÇ MAGNETİ ÇEŞİTLERİ | ARAÇ MAGNETLERİ ANTALYA

 • Her tür Araç mıknatısı, Araç üstü magnet, Araç etiketi ihtiyacınızda yanınızdayız !
  Trafikte geçen sürelerinizi pazarlama fırsatına çevirmeyi sağlayan araç magnetleri kullanım yönünden pratik olup maliyet açısından da ekonomik bir reklam şeklidir.

 • Araç magnetleri mıknatıs özelliği sayesinde araç kapısına ve bütün metal yüzeylere yapıştırılabilir.
  Araç magnetlerinin ebatlarında bir standart boyutlandırma yapılmaksızın istediğiniz ölçülerde talep de bulunabilirsiniz. Araç kapılarına magnet, araç kaput üzerine magnet, araç bagaj kapağı üzeri magnet, gibi aracın istediğiniz kısmına yapıştırabilirsiniz.
  Araç magnetlerini firmanızın logosunu, ürün tanıtımları, kampanyalar gibi bir çok seçenek için kullanabilirsiniz. Araç magnetleri kolayca yapıştırılabir, çıkartılabilir ve iz bırakmaz. Araç magnetleri dijital baskı veya folyo kesim ile hazırlanabilir.

   

  Araç Magneti Antalya – Tasarım

  Araç üstü tasarım sadece amacını bildirsin diye yapılmaz tasarım aynı zamanda satar. Araçlar her daim trafikte olduğundan dolayı, sürekli gezen bir reklam aracınız olacaktır.  Bu durum göz önünde bulundurularak farklı bakış açılarını yakalayıp, fark yaratacak tasarımları bulabilmek için tecrübeli tasarım ekibimizle ilerleyerek markanızı kitlelerinizle buluşturuyoruz.

  Araç Magneti Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

  Araç magneti yapıştırılacak yüzeyin temiz olması gerekmektedir.
  Araç magneti yapıştırılmadan önce yapışacak olan yüzeyin temiz olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.
  Araç magnetlerini çok aşırı güneşli havalarda günlerce araç üzerinde bırakmayınız.
  Araç üzerinde magnet bulunduğu sırada trafikte ilerlerken girilen su birikintilerinde rastlanabilen yağ, yakıt, çeşitli kimyasallar sonucu araç kaportası ile magnet arasına girebilen bu maddeler araç boyasına zarar verebilir.
  Araçların magnet uygulanacak yüzeyleri dikkatlice ölçülmeli, araç kapılarındaki üretim esnasında yapılan çıta, çıkıntı vb. üzerine gelecek şekilde ölçülmemeli, düz yüzey alanı dikkate alınmalıdır. Bu tip materyaller üzerine gelen araç magnetleri kasislerde sarsıntıdan düşebilir.


 •